לקוחות ממליצים

מנהל חברת TQ-SOFT

המלצה של לקוח - מנהל בחברת TQ-SOFT

הנידון: ניסים קלו – מכתב המלצה 

 

04.02.2012

לכל מאן דבעי

ג.א.נ,

הנדון: מכתב המלצה – מר' ניסים קלו

כותב מכתב זה מכהן כמנכ"ל וכשותף בכיר בחברת התוכנה טי.קיו סופט ומכיר ונמצא ביחסי עבודה עם מר' ניסים קלו מאז שנת 2000, כאשר הח"מ ומר' קלו עובדים יחדיו כשותפים אסטרטגיים מזה כ-6 שנים. במסגרת עבודתנו המשותפת הח"מ מספק לפרויקטים את הצד התכנותי-הטכנולוגי בעוד שניסים מספק את הידע בכל הקשור לעולם התוכן ובהם פיצוח תכני ההדרכה והתווית מדיניות כתיבת התוכן, ליווי תהליך כתיבת התכנים והדרכת כותבי התכנים ובמידת הצורך ניסים אף מבצע באופן שוטף את עבודת ניהול כותבי התכנים כממונה ישיר. כל התכנים אשר עולים לאתרי אינטרנט שבהם אנו עובדים במשותף עוברים תהליך קפדני של בקרת איכות בידי ניסים.

במהלך עבודתנו המשותפת, צברתי עם ניסים אלפי שעות משותפות ובהם התוודעתי ליכולותיו הגבוהות בתחום ניהול התוכן, גיליתי כי לחשיבתו המקורית והיכולת להבין גם את הצד העסקי של כל נושא ולא רק את התחום הצר אליו נתבקש ניסים לתת מענה היו היבטים רחבים על הצלחות של פרויקטים רבים ובהם עמידה בלוחות זמנים צפופים,  יכולת הבאת פתרונות חלופיים לעבודה "סטדנרטית" ע"י חשיבה מחוץ לקופסא ואפשרות לזכות בפרויקטים שתקציבם על פניו נראה לא מספק אך בזכות האלגנטיות והמחשבה הייחודית של ניסים פרויקטים אלו היו בבחינת "זה נהנה וזה לא חסר" כאשר הלקוח הצליח לעמוד בתקציב אותו העמיד מלכתחילה ואנו נהנו משכר עבודה ראוי.

בכל עת שבו הייתי זקוק לעזרתו המקצועית של ניסים תמיד מצאתי שותף ראוי ואיכותי, אשר נכון לעבודה קשה ומאומצת, לשעות עבודה קשות ובלתי שגרתיות ובמידת הצורך גם נסיעות למרחקים ארוכים.

מעבר ליחסי העבודה המשובחים, ניסים מצטיין ביחסי אנוש מיוחדים ומופלאים אשר הופכים את העבודה מולו לחוויה. ניסים יודע להוציא מים מן הסלע ולהפוך את עובדיו ליעילים, יצירתיים ויצרניים גם במקומות בהם המשימה נראית קשה מכל. בעזרת שילוב נדיר של יכולות ניהול מן הגבוהות, יחסי עבודה קורקטיים ויחס אישי חם מצליח ניסים במקומות בהם נכשלים אחרים.

אני משוכנע כי בכל מקום עבודה בו יעבוד ניסים הוא יהווה נכס חשוב ויתרום לארגון.

אשמח להוסיף על המלצה זו גם בשיחה טלפונית.

בכבוד רב,

שי דיין

מנכ"ל

טי קיו סופט בע"מ

השאירו פרטים ונחזור אליכם!